VELKOOBCHOD - VODA - PLYN - TOPENÍ

PODLAHY, DVEŘE

Podlahy

Podlahové krytiny tvoří širokou oblast možností řešení povrchů vašeho interiéru. Už v historii najdeme snahu člověka vytvořit podlahu obydlí z materiálu, který by se dobře udržoval, byl příjemný a ve srovnání s jinými dostupnými materiály (kámen, keramika) nebyl „studený“. Tyto požadavky splňuje prakticky beze zbytku dřevo. Jedinou jeho nevýhodou je poměrně měkký povrch, který při větším zatížení podlahy brzy vykazuje drobná poškození. Vývoj v tomto směru zaznamenal v posledních desetiletích prudký rozvoj. Na trhu dnes najdeme celou řadu materiálů z masivního dřeva, laminátu a vinylu. Všechny tyto materiály jsou technicky dokonalé, mají snadnou údržbu, vysokou životnost a zajímavý design. Některé jsou vhodné do mokrých prostor, jiné do vysoce zatížených interiérů, ale tento ryze technický prvek ponechte našim odborným prodejcům, vy se věnujte především otázce designu.

komodity

PODLAHY

Balterio, Beltia, Egger, Esco, Fatra, Floor forever vinyl, Forbo, Gerflor,Greenline, Junior plus, Kaidle, La Vida, Meister, Solid, Supreme plus, Tarkett, Ter Hürne, Whiteline

Dveře

Dveře jsou významným funkčním a designovým prvkem každého interiéru a je třeba jim věnovat patřičnou pozornost. Jejich funkci je třeba spatřovat nejen jako prosté oddělení místností, ale také jako faktor pro vlastní bezpečnost, účinnější vytápění, jsou významné v prevenci šíření požáru, dále působí jako hluková bariéra a v neposlední řadě společně se systéme zamykání určují přístup různým osobám do prostor v interiéru. Tradičním přírodním materiálem povrchu dveří je dýha, která je však náročnější na ošetřování. Pokud máte malé děti nebo domácí mazlíčky, je vhodnější zvolit některý z odolných umělých materiálů, kterých je v nabídce hned několik s vynikajícími užitnými vlastnostmi. Vybírat lze z nepřeberné škály materiálů, barev, povrchů a výplní.

Samostatnou kapitolou jsou stavební pouzdra pro posuvné dveře. Jedná se o velmi elegantní řešení do všech typů interiérů. Otevírání klasických dveří zabírá prostor, který často není k dispozici, nebo by mohl být využitý k jiným účelům. Věnujte tomuto prvku stavby patřičnou pozornost a využijte poradenského servisu a letitých zkušeností odborných prodejců.

komodity

DVEŘE, KOVÁNÍ

CAG, Eclisse, Eurowood, hanák, Hörmann, JAP, M&T, Prima dveře, Sapeli, Twin, VBH

POTŘEBUJETE PORADIT ?

THORN METAL S.R.O

SLOVANSKÁ TŘ. 172

PLZEŇ 326 00

Jméno:
Telefon:
Email:
Zpráva:
1627878