VELKOOBCHOD - VODA - PLYN - TOPENÍ

KUCHYNĚ

Vyznat se v dnešní nabídce kuchyní je pro zákazníka téměř nadlidský úkol. Před zavedením sortimentu kuchyní jsme proto zpracovali podrobnou analýzu výrobců na českém trhu a jako nejlepšího partnera jsme vybrali z pohledu kvality, servisu a šíře nabídky výrobky společnosti HANÁK NÁBYTEK a.s.

Kuchyně nabízí širokou paletu typů provedení a možností kombinace materiálů. U veškerého nábytku lze kombinovat 5 kategorií materiálů:  dýha, lak, lamino, sklo a fólie s možností volby povrchových úprav v lesku či matu.

A v čem jsou rozdíly? Rozdíly v kvalitě kuchyní najdete především v detailech, které jsou však pro kvalitu nábytku a jeho dlouhou životnost zcela zásadní. Například v testu dvířek žádný jiný materiál, kromě laku, neprokázal tak dlouhodobou odolnost vůči vodě. Kuchyně HANÁK jsou výrobky, které vznikají pod přísnou materiálovou, hygienickou a technickou kontrolou. Od prvního návrhu, přes výrobní proces, až po dokončení a montáž. Záruka 5 let na nábytek a doživotní záruka na veškeré kování bez kompromisů a podmínek hovoří za vše.

POTŘEBUJETE PORADIT ?

THORN METAL S.R.O

SLOVANSKÁ TŘ. 172

PLZEŇ 326 00

Jméno:
Telefon:
Email:
Zpráva:
1627878